VECTOR 02

Pneumatinė stabilizavimo pagalvė pragulų profilaktikai


Vector O2“ susideda iš 8 kamerų, kurių kiekviena atlieka savo funkciją. Unikali konstrukcija ir atskirų kamerų sistema suteikė pagalvei anatominę formą, užtikrinančią aukštą stabilizavimo lygį ir geriausios sėdėjimo padėties palaikymą. Atskiras kameras galima keisti ir, išlaikant aukštą stabilizavimo lygį, taip pat koreguoti laikyseną pagal liemens deformaciją.

Be to, unikali šios pagalvės sandara sudaro galimybę labai gerai paskirstyti slėgį ir sumažinti šlyties jėgas, tad ji tampa puikia pagalve pragulų profilaktikai asmenims, kuriems didėja pragulų atsiradimo rizika.

Atvira pagalvės „VECTOR O2“ struktūra visu šimtų procentų užtikrina oro pralaidumą ir vėdinimą. Naudojimasis kvėpuojančia pagalve gerina temperatūros ir drėgmės kontrolę, didina patogumą ir sumažina trinties ir šlyties jėgų, deformuojančių odos audinį, poveikį, o tai savo ruožtu veiksmingai mažina pragulų atsiradimo riziką.

Higienos atžvilgiu svarbu yra tai, kad pagalvę galima skalbti, ypač šlapimo nelaikymo atvejais. Nauja pagalvė „VECTOR O2“ yra tokia, kad ją visą galima įdėti į skalbimo mašiną. Pagalvę užpildančių „SmartCells“ ląstelių nebūtina šalinti prieš skalbiant. Todėl idealiai tinka naudoti slaugos namuose ir kiekvienam, kam reikia kiek įmanoma švariausios pagalvės. „VECTOR O2“ yra pirmoji pagalvė, kurią visą galima skalbti skalbimo mašinoje nenaudojant specialių skalbimo maišelių.

Susipažinkite arčiau su nepaprasta VICAIR ® >>technologija

*Options and features may differ according to your country. Subject to technical changes.
VICAIR VECTOR O2

.


VermeirenVermeiren on youtube


© 2018 Vermeiren Group
RPR Antwerpen 0427 753 964